1)افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

2)کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای یادآوری رمز مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

3)کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

انتخاب محصول و پرداخت مبلغ به‌صورت آنلاین توسط خریدار

ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مدیر انجام میشود.

4)خریدار باید با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند در غیر اینصورت شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشتری ندارد (در مواردی که مشترک احتیاج مجدد به نام کاربری و رمز ویروس یاب دارد مشخصات فقط به شخصی که مشخصات به نام او ثبت شده است داده می شود)

5)حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده .

6)شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

7)به اطلاع مشترین عزیز برسانیم که لایسنس ویروس یاب نود 32 به صورت شرکتی بوده و بر روی سرور های شرکت که در داخل کشور به دلیل امنیت و سرعت بالا قرارداد کار میکنید

لایسنس ها و پک های  ارائه شده توسط شرکت تک کاربره هستن و فقط بر روی یک دستگاه ( کامپیوتر خانگی – لپ تاپ )  قابل نصب است

اگر یک دستگاه با مشکل سخت افزار رو به رو شود که کاربر مجبور به تعویض یکی از قطعات دستگاه خود شود مشکلی با نصب مجدد برنامه ویروس یاب ندارد.